Graficky pro Vás připravím veškeré propagační tiskoviny - plakáty, letáky, brožurky, noviny. Budete-li mít zájem o grafické zpracování knižních obálek, pracovních listů, vizitek, pozvánek, svatebních oznámení, vytvořit logo aj., jsem Vám plně k dispozici.

Otevíráte nový obchod, klub, hospodu? Potřebujete zajímavě a vkusně upoutat? Ráda pro Váš podnik navrhnu cedule či polepy výloh.

Řekněte to trikem! Triko je jeden z kusů oblečení, který máme skoro denně na sobě. Nemusí to však být jen kus látky, který halí naše tělo. Trikem můžete vyjádřit svůj názor, náladu... Navrhnu tričko přímo pro Vás, Vaši partu, team, kolegy v práci, pro Vaši ženu / Vašeho muže nebo dítě.

Tvorba loga je velmi individuální záležitostí. Logo je vizitkou Vaší společnosti, vrývá se do povědomí Vašich zákazníků, je potřeba věnovat jeho návrhu patřičnou pozornost. Ráda pro Vás vytvořím logo na míru, které bude reprezentovat Vás či Vaši společnost. Pokud nemáte představu, jak by mělo alespoň přibližně logo vypadat a nemáte zatím ucelenou firemní identitu, ráda s Vámi vše proberu a pohovořím o Vaší firmě či projektu a poté navrhnu logo tak, aby naplnilo Vaše očekávání.